Nový Graham Chronofighter je chronograf téměř muší váhy

Graham Chronofighter Superlight Carbon v celé své mohutnosti Z centrály tradiční britské hodinářské značky Graham přichází zpráva o zbrusu novém přírůstku ikonické řady Chronofighter. Ta je proslulá mohutnými pouzdry, v případě novinky tomu není jinak. Dovětek Superlight… »

Hirsch Performance – synergická revoluce

Nenechte se zmást, jde o jeden řemínek – z rubové a lícové strany V dnešní době není jednoduché přijít na trh řemínků s něčím novým a zaujmout v záplavě zboží rozmlsaného zákazníka. Společnosti Hirsch se to podařilo. Jejich nová modelová řada Performance poskytuje, díky… »

Zannetti Piranha: obří potápky s teakovým číselníkem připlouvají

Zannetti Scuba Art Piranha wood překvapí velikostí i provedením číselníku Italský hodinář Zannetti se sídlem v Římě na letošní sezónu připravil milovníkům hlubinného potápění nový přírůstek své řady Scuba Art. Novinka jménem Piranha Wood připlouvá se vším, co časomíře této… »

Baume & Mercier Promesse si získají každou ženu

Baume & Mercier Promesse je nebývale širokou modelovou řadou Říká se: sto lidí, sto chutí. A platí, že jeden produkt se nikdy nezalíbí všem. Nejinak tomu je ve světě luxusních hodinek. U Baume & Mercier si jsou někdy až neuvěřitelné variability požadavků svých klientů velmi… »

JeanRichard má novinku Chestnut 1681 i tříručkové Aeroscope

Novinka JeanRichard Chestnut 1681 s kaštanovou PVD vrstvou zaujme i manufakturním strojkem JR1000 Tradiční švýcarská značka JeanRichard s blížícím se podzimem oživuje svou nabídku. Nově příchozích je přitom hned několik, nové modely proslulé sportovní řady AeroScope totiž doplňuje časomíra Chestnut 1681, jež… »

Linde Werdelin SpidoSpeed: luxusní chronograf s pavoučí lehkostí

Obě novinky od Linde Werdelin pohromadě Linde Werdelin je nejen výrobcem luxusních náramkových hodinek, v jeho portfoliu zájemci najdou i užitečné nástroje pro hloubkové potápění a trochu překvapivě i pro lyžování. Dnešní článek ale bude o dvojici nových… »

Eberhard & Co. má speciální edici hodinek s logem Ambrì Piotta

Eberhard & Co. Traversetolo LE HCAP Eberhard & Co. utvrzuje spolupráci s legendárním švýcarským hokejovým týmem Ambrì Piotta představením přísně limitované edice hodinek Traversetolo. Těch bude vyrobeno přesně 77 kusů, a tento skromný objem výroby… »

Rolex Deepsea Sea-Dweller D-Blue: známý model s novým číselníkem

Rolex Deepsea Sea-Dweller D-Blue jsou profesionální potápěčské hodinky Psal se 25.březen roku 2012 a světoznámý režisér James Cameron uskutečnil první sólový ponor do nejhlubšího místa oceánu, Mariánského příkopu. Jeho urputné přípravě tehdy krom National Geographic pomáhala i… »

Cookoo 2 jsou voděodolné a docela chytré hodinky

Cookoo 2 přicházejí ve verzi Sporty Chic a Urban Explorer Nejen tradiční výrobci mobilních telefonů přispěchávají s chytrými hodinkami. Rovnocenným soupeřem je jim třeba kalifornská značka Pebble se stejnojmennou časomírou. Dalším úspěšným startupem této kategorie jsou… »

Eberhard & Co. fandí hokeji a týmu Ambrì Piotta obzvláště

Přilby členů hokejového týmu Ambrì Piotta již zdobí logo Eberhard Podpora individuálních sportovců ze strany prestižních hodinářských značek není vůbec ojedinělá. Často ale takové společnosti podporují celé týmy, což je i případ firmy Eberhard & Co., která v minulých dnech… »