Juliana Moore spatřena s hodinkami Ralph Lauren Slim Classique

Ralph Lauren Slim Classique v dámském provedení velikosti 32 mm Americká herečka Julianna Moore se objevila na módní přehlídce Ralpha Laurena, kde mimo jiné ukázala tenkou časomíru z produkce této značky. Ta je doposud širokou veřejností vnímána především jako přední výrobce… »

Baume & Mercier předvádí kouzla s řemínky

Celá trojice řemínků pohromadě K radikální změně ozdoby zápěstí, kterou náramkové hodinky bezpochyby jsou, není mnohokrát nutná výměna časomíry jako takové. Hotová kouzla dokáže i prostá změna řemínku, jež dokáže hodinkám vdechnout zcela… »

Jaeger-LeCoultre v hlavní roli benátského filmového festivalu

Al Pacino během tiskové konference na filmovém festivalu v Benátkách 71.ročník mezinárodního filmového festivalu v Benátkách tradičně hostil hezkou řádku hvězd filmového plátna, mezi nimiž nemohl chybět ani známý herec Al Pacino, který několikrát, a nutno říci že úspěšně, usedl i… »

TW Steel uvádí chronograf s podpisem zpěvačky Kelly Rowland

Kelly Rowland a její nové hodinky z dílen TW Steel Zpěvačka a držitelka prestižního ocenění Grammy Kelly Rowland se stala hlavní  hvězdou večeru, na němž byly představeny nové hodinky TW Steel Canteen s jejím podpisem. Představení se odehrálo v prostorách… »

Modré Nomos Zurich WorldTimer: světové časy v rytmu kroku Swing

Nomos Zurich WorldTimer True Blue - styl Bauhaus, modrá tvář a nový krok Německá hodinářská manufaktura NOMOS představila inovovanou verzi svého před čtyřmi lety uvedeného modelu WorldTimer. Novinka s přídomkem True Blue ale klame tělem a rozhodně není jen původní časomírou s přebarveným… »

Ulysse Nardin připomíná historickou loď Amerigo Vespucci

Ulysse Nardin Classico Amerigo Vespucci Ulysse Nardin představuje novinku své řady Classico. Tentokráte se v hledáčku zájmu švýcarských hodinářů ocitla proslulá loď Amerigo Vespucci, které značka vzdává hold stejnojmennou časomírou. Žádné hodinářské… »

Raketa White Nights s designem z pera olympijského vítěze

Raketa White Nights jsou edicí modelu Avtomat Classic Dříve hodinářská společnost s roční produkcí v řádech několika milionů kusů hodinek. Dnes vůbec jediná značka svého druhu v celém Rusku. To je Raketa, která po uvedení svého vlastního strojku vábí svěží… »

Značce Frederique Constant se daří. Zaznamenala rekordní tržby

Frederique Constant Heart Beat Calibre FC-945 Silicium v růžovém zlatě Zájem o časomíry s logem Frederique Constant byl v první polovině letošního roku značný. Společnost totiž zaznamenala rekordní tržby, které se meziročně zvedly o více než čtvrtinu. »

Saint Honore Euphoria: elegance, diamanty a zlacení

Saint Honore Euphoria: diamanty a náramek v provedení bi-color Nové dámské hodinky Euphoria z dílen Saint Honore jsou dokonalým mixem dámské elegance a stylu, servírovaným v podobě poduškového pouzdra a ocelového náramku v provedení bi-color. »

Longines má nové čtyřiadvacetihodinovky s minutovým chronografem

Longines Twenty-four Hour Single push Chronograph Pilotní hodinky měly vždy u Longines, značky založené již roku 1832 ve švýcarském městečku St. Imier v údolí pohoří Jura, své pevné místo. A do stejné kategorie patří také novinka Twenty-Four Hours s… »