Stáhněte si do svého tabletu nový časopis HodinkyPlus. Je zdarma

Titulní stránka nového hodinářského měsíčníku HodinkyPlus Redakce časopisu Hodinky & Šperky přináší všem svým čtenářům novinku v podobě tabletového magazínu HodinkyPlus. Ten bude od nynějška dalším pravidelným zdrojem zajímavých informací z hodinářského světa.… »

Zvolte „nej“ hodinky výstavy Salon Exceptional Watches

Výstava Salon Exceptional Watches proběhne v Brně již příští pátek a sobotu Máte rádi hodinky? Pak tedy máte svoji představu o tom, které časomíry jsou nejkrásnější, nejpřitažlivější, technicky nejzajímavější… Prostě ty „nej“. Rozhodněte, které to jsou na výstavě Salon Exceptional… »

Premiéry na Salonu Exceptional Watches v Brně

Výstava Salon Exceptional Watches proběhne v Brně již příští pátek a sobotu Jedinečná výstava SEW se nezadržitelně blíží, brněnský hotel Best Western Premier totiž přivítá všechny  příznivce výjimečných hodinek již příští pátek. Rozhodně je nač se těšit, návštěvníci budou moci… »

Blancpain Bathyscope Chronograph s pouzdrem z šedé keramiky

Nový chronograf Fifty Fathoms Bathyscope Opravdovou lahůdku kategorie haute horlogerie představila jedna z nejstarších hodinářských manufaktur společnost Blancpain. V Cap d´Antibes na francouzské riviéře šéf značky ukázal speciální edici Bathyscope Chronograph… »

Panerai Radiomir 1940 mají in-house strojek s mikrorotorem

Nové Panerai Radiomir 1940 3 Days Automatic Výstava Watches & Wonders, která proběhla na přelomu září a října v Hongkongu ukázala spoustu novinek z dílen prestižních hodinářských manufaktur. Mezi nimi nechyběla ani Officine Panerai, která krom jiných ukázala… »

IWC v Londýně ukazála nové Portofino střední velikosti

Šéf IWC Kern, Amanda Nevill z BFI ve společnosti Emily Blunt a Christopha Waltze Přední hodinářské značky nepodporují pouze vrcholové sportovce nebo hvězdy stříbrného plátna, obvyklá jsou také spojenectví s filmovými festivaly. Vedení manufaktury IWC se sídlem v Schaffhausenu již tři roky úzce… »

Výstava Hodiny a klenoty startuje již zítra!

Výstava Hodinky a klenoty začíná již zítra! Zítra s úderem 12. hodiny otevře již potřiadvacáté své brány tradiční a v Česku jedinečná výstava Hodiny a klenoty.  V Průmyslovém paláci v pražských Holešovicích tak budou desítky vystavovatelů prezentovat… »

TAG Heuer brzy naostro okusí svět chytrých hodinek

TAG Heuer chystá vlastní chytré hodinky Ačkoli hned několik výrobců smartphonů uvedlo své chytré hodinky již dříve, teprve představení Apple Watch vyvolalo reakci u některých předních švýcarských značek. Jednou z nich je TAG Heuer, jejíž šéf J.C.Biver pro… »

IWC Ingenieur s podpisem pilotů Formule 1 Hamiltona a Rosberga

IWC Ingenieur Chronograph Nico Rosberg a Lewis Hamilton Lewise Hamiltona a Nica Rosberga spojuje mnohé. Oba jsou piloty nejvyšší soutěže Formule 1, která je označována za královskou disciplínu svého druhu. Aktuálně na okruhu společně hájí barvy týmu Mercedes a pojí je také… »

Unikátní Omegy Aqua Terra Goldfinger vydraženy za rekordní sumu

To jsou ony, unikátní hodinky Omega Seamaster Aqua Terra Gold 50th Anniversary Of 007 Goldfinger Legendární postavu Jamese Bonda stvořil Ian Fleming již v roce 1952 v knize Casino Royale. První film s agentem Jejího Veličenstva v hlavní úloze Dr. No byl pak natočen o deset let později. Před dvěma lety tedy filmový Bond… »