Breitling Transocean: dva tisíce chronografů s ochranným krytem

Breitling Transocean Chronograph Edition Modelová řada Transocean z nabídky značky Breitling patří mezi hodně rozmanité. Nechybí v ní totiž základní tříručkový model se zobrazením dne a data, ani časomíry vybavené manufakturním strojkem. Takovým se chlubí… »

Nomos Orion 1989 připomínají pád berlínské zdi

Nomos Orion 1989 přicházejí ve dvojí velikosti Dnes uplynulo rovných 25 let od pádu berlínské zdi, která více než 28 let německou metropoli a nejen jí rozdělovala. Německá manufaktura Nomos se sídlem v Glashütte k příležitosti výročí stržení jednoho ze zásadních… »

Má mě rád, nemá mě rád? Christophe Claret Margot znají odpověď

Dvojice ruček "vyrůstá" přímo z květu sedmikrásky Manufaktura Christophe Claret je proslulá hodinkami s komplikacemi, které jinde nenajdete. Zapomeňte na sice užitečné, ale přeci jen okoukané chronografy, GMT nebo retrográdní zobrazení času. Časomíry této značky svým… »

Novinky u RGM: pilotní hodinky a první smaltovaný číselník

Novinka RGM spolu s kapesní vzorem z roku 1892 Výroba časomíry přesně dle požadavků klienta. Nabídka, kterou se může pochlubit jen málokterá hodinářská značka. RGM, jež se mezi takové společnosti s hrdostí řadí, nedávno představila hned dvojici novinek. Na své… »

Victorinox I.N.O.X. Hodinky, které přežijí vás i apokalypsu

I.N.O.X. jsou k mání ve trojím barevném provedení Victorinox, známý výrobce švýcarských hodinek i kvalitních nožů, letos slaví 130 let od svého založení a k příležitosti tohoto jubilea byla představena mimořádně odolná kolekce hodinek jménem I.N.O.X. »

Chopard Mille Miglia věnované americkému Porsche klubu

Sportovní chronograf s logem Porsche Club of America přichází Celé čtvrtstoletí. Tak dlouho už je manufaktura Chopard spjata s prestižním závodním okruhem Mille Miglia. Porsche Club of America, jež je s členskou základnou čítající přes 100 tisíc členů nejpočetnějším uskupením… »

Salon výjimečných hodinek v Brně měl úspěšný start

Hotel vytvořil příjemnou atmosféru Dva dny naplněné setkáními s hodinkami, to byla výstava Salon of Exceptional Watches (SEW), která se uskutečnila ve dnech 17. a 18. října v Brně. Jen těžko se hledá jeden moment, kterému bychom dali přednost: prezentace… »

Nik Wallenda přejde mezi chicagskými mrakodrapy

Pohled na rozzářené noční Chicago, nad kterým se Nik Wallenda 2.listopadu projde Americký kaskadér s českými kořeny, při jehož výkonech se i vzdáleným pozorovatelům tají dech. A také ambasador hodinářské značky JeanRichard. To je provazochodec Nik Wallenda přezdívaný The King of the Wire, který má… »

Chronograf Oris Artix GT Audi Sport: titan, ocel a wolfram

Nový chronograf Oris Artix GT s logem Audi Sport Partnerství Oris a týmu Audi Sport není žádnou novinkou, hodinky totiž závodníky doprovázely na několika významných kláních včetně FIA World Endurance nebo čtyřiadvacetihodinovky v Le Mans. Kooperace je teď korunována… »

Breitling Chronomat 44 Raven. Klasika v barvě havraních per

Breitling Chronomat 44 Raven. Černá a oranžová k sobě patří Legendární pilotní řada Chronomat z produkce značky Breitling vítá do své rodiny nový přírůstek. Model s přídomkem Raven je zahalený do tmavého hávu, se kterým náramně kontrastují oranžové detaily na číselníku i… »