Výstava luxusu - 24. roč. SIHH v Ženevě s přitažlivými novinkami

 Vacheron Constantin Malte Tourbillon Collection Excellence Platine Leden se před šesti lety stal „startem“ švýcarských a popravdě světových hodinářských novinek. Pořadatel výstavy špičkových hodinářských značek – Foundation del la Haute Horlogerie, totiž zvolil pro pořádání… »

Výstava „Cartier Styl a historie“

Poster Grand Palais - výstava: Cartier. Styl a historie Výstava se bude konat k 30. výročí vzniku Cartier Heritage Collection od 4. prosince 2013 do 16. února 2014 v Grand Palais v Paříži. Na této kunsthistorické výstavě se představí více než 550 unikátních exponátů od roku… »

FAST: tři věžičky 2013

Po několik let pravidelné místo setkání Podzimní setkání přítel a obchodních partnerů »

Výstava Hodiny a Klenoty Nové značky do Čech

Střední hala holešovického výstaviště patřila hodinkám a šperkům Začněme obligátním, ale stále platným konstatováním, že naše internetová redakce, stejně jako časopisu Hodinky & šperky (kde najdete v příštím čísle reportáž z této výstavy), vždy podporuje a vítá každou… »

UNIKÁTNÍ ŠPERKY A HODINKY Z CELÉHO SVĚTA ROZZÁŘÍ PRŮMYSLOVÝ PALÁ

Ukázky z výstavy Hodiny a klenoty 2013 Luxusní hodinky v hodnotě bytu nebo šperky v ceně osobního automobilu. Přesně takové exkluzivní zboží v hodnotě desítek milionů korun bude k vidění v Průmyslovém paláci na výstavě HODINY A KLENOTY 2013 od 19. do 21.… »

Tradice: Tři věžičky a Fast ČR

Tři věžičky u Jihlavy Skutečně jde o tradici: tradiční místo v motorestu nedaleko Jihlavy: Tři věžičky. Akce: jarní představení nových hodinek, které společnost Fast ČR uvádí nebo už nabízí na českém trhu. A tradiční je i „hlavní… »

Baselworld 2013 - Nezapomínat na dámy

Salvatore Ferragamo »

Baselworld 2013 - Komplikace, jsou…

Svojí cestou se vydává i Hermés Dokončíme rovnou větu:… stále zajímavější. Samozřejmě, že Baselworld je i letos nekonečnou přehlídkou kalendářních a dalších komplikací, stejně jako nechyběly tourbillony, repetice, ale… »

Baselworld 2013 - Sportovní musíte mít

Patek Philippe Je to „povinnost“, které se svého času nemohly vyhnout ani Vacheron Constantin nebo Patek Philippe. Tak to prostě je, a letošní ročník výstavy Baselworld to jen potvrzuje. »

Baselworld 2013 - Klasika stále táhne

Nová podoba výstaviště Baselworld Do pětice nejvýznamnějších výstav – kolem hodinek, patří lednová SIHH a WPHH. O té jsme vám podrobně psali na našich stránkách a v časopisu Hodinky & šperky jim věnovali 24 + 6 stran. V čísle 2 Hodinky &… »