Salon výjimečných hodinek v Brně měl úspěšný start

Hotel vytvořil příjemnou atmosféru Dva dny naplněné setkáními s hodinkami, to byla výstava Salon of Exceptional Watches (SEW), která se uskutečnila ve dnech 17. a 18. října v Brně. Jen těžko se hledá jeden moment, kterému bychom dali přednost: prezentace… »

Zvolte „nej“ hodinky výstavy Salon Exceptional Watches

Výstava Salon Exceptional Watches proběhne v Brně již příští pátek a sobotu Máte rádi hodinky? Pak tedy máte svoji představu o tom, které časomíry jsou nejkrásnější, nejpřitažlivější, technicky nejzajímavější… Prostě ty „nej“. Rozhodněte, které to jsou na výstavě Salon Exceptional… »

Premiéry na Salonu Exceptional Watches v Brně

Výstava Salon Exceptional Watches proběhne v Brně již příští pátek a sobotu Jedinečná výstava SEW se nezadržitelně blíží, brněnský hotel Best Western Premier totiž přivítá všechny  příznivce výjimečných hodinek již příští pátek. Rozhodně je nač se těšit, návštěvníci budou moci… »

Výstava Hodiny a klenoty startuje již zítra!

Výstava Hodinky a klenoty začíná již zítra! Zítra s úderem 12. hodiny otevře již potřiadvacáté své brány tradiční a v Česku jedinečná výstava Hodiny a klenoty.  V Průmyslovém paláci v pražských Holešovicích tak budou desítky vystavovatelů prezentovat… »

Tradiční setkání v centru Tři věžičky, jaro 2014

Centrum Tři věžičky patřilo Fastu Nedlouho po konání celosvětové výstavy hodinek a šperků Baselworld, v druhém dubnovém víkendu, uspořádala společnost Fast ČR tradiční setkání svých prodejců a fandů značek, které na českém trhu zastupuje, a to na… »

23. ročník WPHH - Franck Muller představuje…

_7Days Power Reserve Skeleton Druhou největší lednovou expozicí špičkového hodinářství je WPHH (World Presentation of Haute Horlogerie) pořádaná od roku 1998 uskupením Franck Muller Group, a to nyní ve svém sídle zvaném Watchland v Genthodu na Route… »

24. ročník SIHH v Ženevě - Novátoři v luxusu

RL_SPORTING_AUTOMOTIVE_FLYING_TOURBILLON Poslední skupina značek, které vystavují na 24. ročníku SIHH v Ženevě, které vám chceme představit, je trochu nesourodá. A tak ji velmi schematicky rozdělíme následovně: módně orientované značky Ralph Lauren a Van Cleef… »

24. ročník SIHH v Ženevě - Třikrát „P“

Panerai Caliber P2002 Který ze tří výrobců, jejichž názvy začínají na písmeno P, vás nejvíce zaujme, to je na vašem zaměření. Trojice: Panerai, Parmigiani Fleurier a Piaget každopádně na 24. ročníku SIHH v Ženevě zaujala. Čím? »

24. ročník SIHH v Ženevě - Držet se svého

Greubel Forsey Tourbillon-24-Secondes-Contemporain Pokračujeme v našem seriálu představení novinek 24. ročníku SIHH, a tentokrát vás seznámíme s novinkami následujících hodinářských značek: Greubel Forsey, IWC, Jaeger-LeCoultre a Montblanc. Pokud pomineme Jaeger-LeCoultre… »

24. ročník SIHH v Ženevě - Inspirace „za rohem“

A. Lange and Sohne Grosse Lange-1 Mondphase Přehled novinek 24. ročníku SIHH v Ženevě začínáme podle abecedy, a tedy modely značek A. Lange & Söhne, Audemars Piguet, Baume & Mercier a Cartier. »