Tag Heuer: Limitka pro Jacka Heuera

Tag Heuer Carrera Calibre17 Jack Heuer 80th Birthday V roce 1963 začal Jack W. Heuer, syn Charlese-Edouarda Heuera, pracovat na novém chronografu, jenž měl být určen pro řidiče a milovníky rychlých vozů. Dlouholetý fanoušek motorportu přesně věděl, co takový model… »

Christophe Claret: Pro hráče

Christophe Claret Baccara Na loňském Baselworldu představil Christophe Claret svůj jedinečný výtvor 21 Blackjack, který byl inspirován hazardními hrami a obsahoval ruletu, hru v kostky a především Blackjack. Model 21 Blackjack dal od té doby vzniknout… »

Saint Honore slaví 125 let

125 Anniversary Legendární značka – legendární strojek. Tak by se dalo nazvat spojení jedné z nejstarších francouzských značek Saint Honore (125 let), která použila pro svoje výroční modely také kalibr Valjoux 7750. »

Dvacetiny Skagenu

Henrik a Charlotte Jorstovi V roce 1989 se Henrik a Charlotte Jorstovi přestěhovali do USA a i když to zní jako pohádka, první dveře, které se jim „otevřely“ byly na ministerstvu obchodu kam přišli se svojí vizí hodinek dobré kvality, puristického… »

Strojek slavil

Colin Firth Značka Jaeger-LeCoultre je už pátým rokem partnerem Benátského mezinárodního filmového festivalu, stejně jako letošního. Jeho hostem byl slavný Sylvester Stallone. Slavných jmen bylo přítomno mnohem více, jako například… »

Modely jako oslavenci

Omega Speedmaster Professional Moonwatch Apollo 11 Důvodem k oslavě nemusí být zdaleka jen rok vzniku hodinářské firmy. Názorným příkladem je trojlístek – Omega Speedmaster, TAG Heuer Monaco a Zenith El Primero. Co je spojuje? Je to přesně čtyřicet let, co všechny tři… »

Happy birthday!

Oslavenec Breitling uvedl několik výročních modelů, ale nejvýznamnější bylo uvedení vlastního strojku B01. Oslavencům je na místě blahopřát. Začínáme u těch, kteří letos slaví vpravdě významné jubileum. Postupně se pak dostane i na ostatní. »