Jaeger-LeCoultre bodovaly ve čtenářské soutěži Chrono Award

Původní verze oceněných hodinek Jaeger-LeCoultre Geophysic Chronometer E168 Chrono Award pořádají vydavatelství dvou na firemní klientelu zaměřených rakouských magazínů Trend a Format. Na jejich stránkách mohli čtenáři zvolit nejlepší časomíru hned v šesti kategoriích. Vítězné hodinky byly… »

Linde Werdelin Oktopus z unikátních uhlíkových vláken

Linde Werdelin Oktopus Moon Carbon jsou vyrobeny speciální technologií 3DTP Linde Werdelin opět rozšiřuje svoji kolekci Oktopus s vlastním ukazatelem měsíčních fází. Model s dovětkem Moon Carbon 3DTP je pro manufakturu důležitým milníkem, vůbec poprvé je totiž pouzdro vyrobeno z uhlíkových… »

Michael Bastian Chronowing upozorní na SMS i výsledky utkání

Michael Bastian Chronowing s koženým, kaučukovým a nylonovým řemínkem. Všechny tři typy jsou součástí balení. Nabídka chytrých hodinek se utěšeně rozrůstá a mezi dosud poslední příspěvky do tohoto segmentu patří hodinky Michael Bastian Chronowing od společnosti Hewlett Packard. »

Longines Conquest měří s přesností setiny sekundy

Longines má nový extrapřesný chronograf Longines k příležitosti startu nové sezóny alpského lyžování představuje hodinky Conquest 1/100th Alpine Skiing, které umí stopovat čas s přesností setiny sekundy a chlubí se i dalšími přednostmi, jež se při… »

Patek Phillipe Supercomplication prodány za 23,2 milionu franků

Patek Phillipe Supercomplication jsou nejdražší hodinky světa Dražba v ženevské aukční síni Sotheby´s minulý týden stanovila nový rekord. Kapesní hodinky Patek Philippe Supercomplication totiž byly vydraženy za dechberoucí sumu 23,2 milionu švýcarských franků (tedy asi 535 milionů… »

JeanRichard již potřetí vzdává hold týmu Arsenal

JeanRichard Terrascope Chrono Carbon Arsenal Partnerství fotbalového týmu Arsenal s hodinářskou značkou JeanRichard nabírá na obrátkách. Důkazem je zbrusu nová speciální edice s logem vítěze Anglického poháru, kterou doprovází nástěnné hodiny. »

Baume & Mercier Clifton vydané k jubileu. Osmý den už neschází

Baume & Mercier Clifton 8-Day Power Reserve K uvedení číslované edice hodinek většinou hodinářské domy přistupují při uvedení nového kalibru nebo uzavření partnerství s novým ambasadorem. Neméně pádným důvodem je pak význačné jubileum existence značky.… »

Rios NATO – pohodlné a bezpečné uchycení hodinek

Rios NATO Velmi často se stává, že se některé vynálezy vojenského průmyslu úspěšně uchytí i v civilním sektoru. Jedním z vojenských vynálezů, který se dočkal velké obliby i mezi vojáky v záloze, či dokonce majiteli modrých… »

Breitling Transocean: dva tisíce chronografů s ochranným krytem

Breitling Transocean Chronograph Edition Modelová řada Transocean z nabídky značky Breitling patří mezi hodně rozmanité. Nechybí v ní totiž základní tříručkový model se zobrazením dne a data, ani časomíry vybavené manufakturním strojkem. Takovým se chlubí… »

Nomos Orion 1989 připomínají pád berlínské zdi

Nomos Orion 1989 přicházejí ve dvojí velikosti Dnes uplynulo rovných 25 let od pádu berlínské zdi, která více než 28 let německou metropoli a nejen jí rozdělovala. Německá manufaktura Nomos se sídlem v Glashütte k příležitosti výročí stržení jednoho ze zásadních… »