Celoroční soutěž o hodinky

Další novinkou našich internetových stránek www.casopis-hodinky.cz je soutěž Hodinky měsíce. Každý měsíc tak můžete vyhrát drobné ceny a za rok hodinky.

Každý měsíc vám představíme některou z aktuálních novinek hodinářského trhu a vy svým hlasováním a přidělením počtu bodů 1-5 (5 je nejvíce) rozhodnete, jak si konkrétní model povede v celoroční soutěži s dalšími jedenácti konkurenty. Budete tedy rozhodovat o nejpopulárnějším modelu roku 2010/2011 stránek www.casopis-hodinky.cz

Zároveň vám při vyplňování jednoduchého hlasovacího internetového formuláře položíme jednu otázku. Odpověď na ní vždy najdete v aktuálním čísle časopisu Hodinky & šperky. Nebo ji prostě budete znát.

Odpovíte-li do konce daného měsíce správně, dostanete se do slosování a můžete vyhrát drobný dárek. Zároveň postupujete do celoroční soutěže o hodinky.

Tedy nic složitého – přidělit body hodinkám měsíce, vyplnit hlasovací lístek a v něm odpovědět na jednu otázku. Držíme vám palce, ceny jsou připraveny.

Nezapomeňte: vyplnit formulář, zodpovědět tuto naši otázku, přidělit body novince a vyhrát. Kdo potřebuje nápovědu, najde ji v právě aktuálních čísel časopisu Hodinky & šperky, který je k dostání na stáncích.


Výhercem červnové soutěže se stal(a): A. Kolářová, Rumburk

Soutěž Hodinky měsíce

Soutěž - Offshore Limited Cockpit
Ceny v soutěži: Audemars Piguet a katalog modelů Portofino 2011 od IWC

Audemars Piguet a katalog modelů Portofino 2011 od IWC